Par mums

LR Capital ir investīciju un investīciju pārvaldes uzņēmums, kura fokuss ir privāto investīciju darījumi Latvijā un Baltijas valstīs. Kaut gan uzņēmums dibināts 2014. gada sākumā, tā saknes meklējamas ilggadējā tā partneru sadarbībā un kopīgā investīciju pieredzē.
 
Mūsu komandai ir plaša pieredze ieguldījumu veikšanā un to pārvaldē. Mums ir profesionālas un starptautiskas zināšanas korporatīvajās finansēs un banku sektorā, kā arī ilggadēja sadarbības pieredze privātā kapitāla darījumos un uzņēmumu vadībā.
 
LR Capital fokusējas uz uzņēmumiem, nekustamajaiem īpašumiem un dažādām investīciju iespējām ar aptuveno vērtību no 3 līdz 20 miljoniem eiro, taču sadarbībā ar saviem investīciju partneriem izskata arī lielāka apmēra darījumus.
 
LR Capital mērķis ir veikt darījumus ar paredzamo investīciju horizontu no 4 līdz 7 gadiem.

Komanda

Jānis Lielcepure

Partneris

Aktīvs investors un esošo investīciju vadītājs stratēģiskā līmenī.
 
Paralēli LR Capital investīciju aktivitātēm, Jānis ir ZGI Capital partneris un dibinātājs kopš 2005.gada, DEPO DIY padomes priekšsēdētājs un SIA Valpro padomes priekšsēdētājs. 
 
Pirms tam ieņēmis vadošus amatus Latvijas komercbanku sektorā. 
 
No 2009 līdz 2012.gadam bijis Latvijas Riska kapitāla asociācijas valdes loceklis.
 
Aktīvās investīcijas: ZGI Capital,  Valpro, AJ Power Holding, Circle-K franšīzes, DEPO DIY. 
 
Realizētās investīcijas: vairāki nekustamie īpašumi,  AS Ķekava akcijas, AS Spodrība akcijas.

Ģirts Rungainis

Partneris

Aktīvs investors un esošo investīciju vadītājs stratēģiskā līmenī; 
 
ZGI Capital dibinātājs un partneris (no 2005); Prudentia dibinātājs un partneris; 
 
Viņš ir bijis viens no „Vācijas-Latvijas bankas” (tagad „Swedbank”) dibinātājiem un tās prezidents (1992–1996), Trasta komercbankas prezidents (1997–1999), Latvijas Komercbanku asociācija (1993–1999), kā arī Latvijas Ministru prezidenta padomnieks 1999. gadā;
 
Agrāk Rīgas Fondu biržas (1999–2000), Latvijas Krājbankas (2002) un Latvijas Kuģniecības (2002–2005) padomes priekšsēdētājs;
 
Aktīvas investīcijas: DEPO DIY, Valpro, ZGI Capital;
 
Realizētās investīcijas: vairāki nekustamie īpašumi,  AS Ķekava akcijas, AS Spodrība akcijas.

PAR MUMS

LR Capital ir profesionāls privātā kapitāla investīciju un to pārvaldes uzņēmums, kura darbības joma ir investīcijas dinamiskos uzņēmumos Latvijā un Baltijas valstīs.

VAIRĀK

SAZINĀTIES AR MUMS