Esošās investīcijas Realizētās investīcijas
Valpro

Valpro

Valpro ir metālražošanas uzņēmums, kas specializējas metāla kannu, ugunsdzēsības aparātu un to korpusu ražošanā, kā arī gāzes balonu atbilstības pārbaudē. Uzņēmuma apgrozījums 17miljEUR.

http://www.valpro.lv/lv/

FN Serviss

FN Serviss

FN Serviss ir viens no vadošajiem uzņēmumiem Latvijā un Baltijā, kas specializējas pakalpojumu sniegšanā drošības jomā – ugunsdrošībā, darba un vides aizsardzībā un drošības sistēmās. Uzņēmuma apgrozījums vairāk nekā 4 milj.EUR.

www.fnserviss.lv

DEPO DIY

DEPO DIY

Depo DIY ir tirgus līderis "do-it-yourself" (labiekārtošanas, dārza un būvniecības preču tirdzniecības) segmentā Baltijā. Pirmais veikals tika atvērts 2005.gadā un pašlaik veiksmīgi darbojas jau 15 veikali Baltijas valstīs  - 9 veikali Latvijā, 5 Lietuvā un 1 veikals Igaunijā,  ar kopīgo apgrozījumu gandrīz 400 milj.EUR.

www.depo.lv

Teikas saldētava

Teikas saldētava

Teikas saldētava atrodas Rīgā, Viskaļu ielā 3 un saviem klientiem piedāvā saldēšanas kameru, noliktavu un biroju ilglaicīgu nomu ar kopīgo iznomājamo platību vairāk nekā 7000 m2. Uzņēmums piedāvā arī šoka saldēšanas un pakošanas pakalpojumus.

http://www.teikassaldetava.lv/

AS Energofirma JAUDA

AS Energofirma JAUDA

AS Energofirma JAUDA ir viens no lielākajiem elektromateriālu un iekārtu ražotājiem Baltijā ar vairāk nekā 50 gadu ilgu pieredzi ar apgrozījumu virs 15 milj.EUR. 

http://jauda.lv/

PAR MUMS

LR Capital ir profesionāls privātā kapitāla investīciju un to pārvaldes uzņēmums, kura darbības joma ir investīcijas dinamiskos uzņēmumos Latvijā un Baltijas valstīs.

VAIRĀK

SAZINĀTIES AR MUMS